Hotel Orion Liberec

 

Bývalý lovecký zámeček, který sloužil od roku 1947 jako rekreační zařízení různých státních podniků. Koncem roku 1992 objekt koupila soukromá společnost a v polovině roku 1993, po rozsáhlé opravě a rekonstrukci, byl otevřen jako stylové hotelové a restaurační zařízení evropského standartu.

  

 

Hotel se nachází uprostřed krásné přírody, při trase z Liberce do Bedřichova, na úpatí Jizerských hor, které se staly pro své klimatické a přírodní podmínky rekrační oblastí zimních sportů. Pobyz v našem hotelu je také příležitostí k návštěvě přilehlého Liberce, nabízejícího společenské a kulturní vyžití v podobě prohlídky Severočeského muzea, botanické zahrady, nejstarší ZOO v České republice, divadla, ale i dominanty města-hory Ještěd.

  

 

Ubytovací kapacity hotelu činí 12 kompletně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojů. Pro hotelové hosty je připravena stylová jídelna s kapacitou 26 míst. Restaurace s barem pro 60 hostů, s vynikající kuchyní, je otevřena 7 dní v týdnu od 11 do 24 hodin. V létě nabízí příjemné posezení na dvou terasách s možností krásného výhledu na Libere. K obchodním jednáním je možné využít hotelových salónků s kapacitou 10-70 míst.

Součástí hotelu je tenisová hala s dvěma kurty - povrch koberec s granulátovým vsypem a tenisový obchod. Celý areál tvoří uzavřený komplex, který uspokojí i nejnáročnější klienty. 

V poslední době jsme pro naše hosty zbudovali saunu ve které se mohou osvěžit po celém dni stráveném na zdejších sjezdovkách, v běžecké stopě nebo po pěší turistice. A jestli potřebujete o trochu více odpočinku, tak pro vaše ratolesti máme připravený dětský koutek.

Slideshow našeho hotelu

Thursday the 6th - Custom text here. Powered by 888 poker bonus code